Skuteczni w zamykaniu transakcji:
Grupa ŁagromGrupa KANDruk-Pak S.A.Grupa Nowy Szpital
ArtresanJenox Akumulatory Sp. z o.o.ZIPP Skutery Sp. z o.o.Apteka pod RóżąEDICA S.A.Szybka Kolej Miejska Sp. z o.o.Agrico S.A.Akomex Sp. z o.o.Druk Intro S.A.Corda Sp. z o.o.TchiboEtos S.A.Kakadu Sp. z o.o.Dystrybucja Polska Sp. z o.o.Netia S.A.VerisPOLOmarket Sp. z o.o.Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo S.A.Proryb Sp. z o.o.Swisscom5.10.15
 
O nas

Holon Consultants jest niezależną firmą działającą na rynku doradztwa kapitałowego dla spółek.

Posiadamy 15-letnie doświadczenie w przeprowadzaniu transakcji kapitałowych i doradztwie strategicznym.

Jesteśmy częścią Translink Corporate Finance, globalnej sieci firm doradczych specjalizujących się w przeprowadzaniu transakcji kapitałowych z udziałem inwestorów zagranicznych...

 
 
Usługi

Świadczymy najwyższej jakości usługi doradcze związane z generowaniem wartości dla spółek i ich właścicieli:

  • Transakcje sprzedaży spółek
  • Przejęcia i połączenia
  • Pozyskiwanie kapitału
  • Wykupy lewarowane LBO/MBO
  • Doradztwo strategiczne
  • Wyceny i analizy...
 
 
Należymy do:
Jesteśmy członkiem wspierającym największego stowarzyszenia inwestorów private equity...
Executive Club to prestiżowe forum spotkań kadry menedżerskiej założone w 2005 roku przez firmę doradztwa personalnego Cigno Executive Search we współpracy z Holon Consultants.
Holon w rankingu
najskuteczniejszych
doradców finansowych
w Europie Centralnej
Holon Consultants jako jedyna
z niezależnych (nie powiązanych z instytucjami finansowymi) polskich firm doradczych została sklasyfikowana...
Dlaczego Holon?
"Holon jest kreatywny i sprawny. Dobrze zna ograniczenia i silne strony funduszy private equity oraz potrzeby firm średniej wielkości i ich właścicieli. Dzięki temu stał się wiodącym doradcą transakcyjnym w tym segmencie rynku."

Jacek Korpała, Partner Zarządzający, Arx Equity
"Firma Holon jest ogromnie doświadczona w doradzaniu przedsiębiorcom w kontaktach z inwestorami finansowymi. Jej zespół odegrał niezastąpioną rolę na każdym etapie transakcji Akomex. Skutecznie pomógł doprowadzić do porozumienia, które pozwoliło wszystkim stronom osiągnąć swoje podstawowe cele."

Dawid Walendowski, Partner Zarządzający, Highlander Partners
"Holon pokazał nam alternatywne ścieżki wzrostu wartości firmy i zarekomendował najlepszą. Dziś widzimy, że skierowanie nas ku rynkowi private equity postawiło spółkę w najwyższej lidze biznesowej. Dla nas Holon to po prostu zespół profesjonalnych i godnych zaufania ludzi."

Krzysztof Koniecko, Właściciel, Dystrybucja Polska Sp. z o.o.
"Pracowaliśmy z Holon wielokrotnie, raz po tej samej a raz po przeciwnej stronie barykady. W obu przypadkach wykazali najwyższy poziom profesjonalizmu, etyki zawodowej a przede wszystkim rzadką umiejętność dokańczania rzeczy niemożliwych."

Przemek Szczepański, Founding Partner, Syntaxis Capital
"Holon Consultants odegrał kluczową rolę w trudnym procesie przeprowadzenia transakcji sprzedaży naszych kawiarni, uzyskania najlepszej ceny i pozyskania renomowanego inwestora. Nasze uznanie wzbudziła ich skuteczność i wysoka kultura biznesowa w prowadzeniu negocjacji."

Jan Rogoń, CFO, Tchibo Polska Sp. z o.o.